strona główna

kontakt
   
Aktualne Promocje

WYKONUJEMY ODBITKI NA POCZEKANIU

Dzięki inwestycjom w nowoczesny park maszynowy oparty na urządzeniach FUJIFILM FRONTIER oraz EPSON, możemy realizować zlecenia w najwyższej jakości w bardzo krótkim czasie:

  • do 100 szt. - około 15 minut
  • do 300 szt. - około 30 minut
 
SKŁADANIE ZAMÓWIENIA PRZEZ SERWER FTP
(Dotyczy Fotografów Zawodowych)

Istnieje możliwość przesłania Państwa zdjęć na nasz serwer FTP. Jeżeli nie posiadacie indywidualnego konta na naszym serwerze, można skorzystać z konta ogólnodostępnego.

DANE SERWERA
Adres:   ftp://foto83.pl
Login:   ftp
Hasło:   foto83


Po zalogowaniu się na serwer prosimy utworzyć katalog ze swoim nazwiskiem w nazwie, a następnie podkatalogi zawierające w nazwie formaty odbitek, rodzaje papierów itp.

Przykład utworzonych katalogów:

Katalogi

Po zakończeniu wysyłania wszystkich zdjęć prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 85 652 52 84) lub mailowy (foto83@o2.pl) w celu potwierdzenia złożonego zlecenia oraz uzyskaniu informacji: cena zlecenia, termin realizacji.

W e-mailu prosimy zamieścić dane kontaktowe (telefon), adres do wysyłki zlecenia oraz dane do faktury (jeżeli faktura nie jest potrzebna wystawiony będzie paragon).

Przesyłka zostanie wysłana na podany przez Państwa adres zaraz po zaksięgowaniu wpłaty za zlecenia (+ koszty transportu) na naszym koncie. W celu przyśpieszenia wysyłki prosimy o wysłanie drogą elektroniczną potwierdzenia wykonanego przelewu (przesyłka zostanie wysłana po otrzymaniu potwierdzenia).

Koszty Transportu:
  • Odbiór osobisty (ul. Waryńskiego 3/5 w Białymstoku) - 0 zł
  • Kurier Poczty Polskiej (Przesyłka Biznesowa - 2 dni robocze) - 12 zł (niedostępna)
  • Kurier FedEx (1 dzień roboczy) - 17,50 zł
  • Kurier DHL (1 dzień roboczy)
    przy zamówieniu poniżej 200 zł - 40 zł
    przy zamówieniu powyżej 200 zł - 30 zł

DANE DO PRZELEWU

FOTO-83 Tadeusz Drągowski
15-460 Białystok
ul. Waryńskiego 3/5
NIP: 542-189-42-91
Nr Konta: 27 1500 1083 1210 8000 9199 0000INDYWIDUALNE KONTO NA NASZYM SERWERZE


Jeżeli jesteś zainteresowany założeniem własnego konta na serwerze, prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 85 652 52 84) lub mailowy (foto83@o2.pl) w celu uzyskania indywidualnych danych dostępowych do serwera.


W celu uzyskania zgodności kolorystycznej monitor - odbitka, należy mieć poprawnie skalibrowany monitor  do naszego minilabu. W tym celu udostępniamy profil ICC minilabu Fuji Frontier 570 oraz zdjęcie testowe na podstawie, którego można ustawić monitor.

POBIERZ PROFIL ICC POBIERZ ZDJĘCIEDo przesyłania plików na nasz serwer FTP można użyć dowolnego klienta FTP takiego jak:

FileZilla (Windows/Linux/Mac OS X)
Pomoc dla programu FileZilla

Total Commander (Windows)
Pomoc dla programu Total Commander