strona główna

kontakt
   
Aktualne Promocje

WYKONUJEMY ODBITKI NA POCZEKANIU

Dzięki inwestycjom w nowoczesny park maszynowy oparty na urządzeniach FUJIFILM FRONTIER oraz EPSON, możemy realizować zlecenia w najwyższej jakości w bardzo krótkim czasie:

  • do 100 szt. - około 15 minut
  • do 300 szt. - około 30 minut
 

Nasi Klienci mogą korzystać z najnowszych minilabów Fuji Frontier 570 - pierwsze w Białymstoku. Wykonują one odbitki z negatywów, slajdów, kart pamięci aparatów cyfrowych oraz z innych aktualnie dostępnych nośników.

Frontier 570FotoKiosk

W każdym z laboratoriów posiadamy tzw. foto-kioski firmy River, które umożliwiają bezpośrednie i łatwe przygotowanie oraz obróbkę plików cyfrowych z dowolnego nośnika. Klient może sam w ciągu paru minut wybrać, wykadrować, usunąć "czerwone oczy" ze swoich plików cyfrowych. Może zrobić odbitkę z ozdobną ramką, kalendarzem etc.


Do dyspozycji klientów posiadamy również najnowsze urządzenie firmy Epson do wydruków wielkoformatowych - Epson Stylus Pro 9900. Ta wielkoformatowa drukarka atramentowa pozwala na wydruk o maksymalnej szerokości 1118 mm. Dzięki 11 - kolorowym atramentom gwarantuje najwyższą jakość wydruków oraz bardzo wysoką wierność i stabilność kolorów.

Epson 9900

http://content.epson.pl/product/printer/epson_stylus_pro_9900/index.htm


Do zabezpieczania wydruków wykorzystujemy laminator Jet Mounter 44’ firmy Drytac. Można nim zabezpieczyć folię samoprzylepną, papier, fotografie oraz płyty piankowe. Maksymalna szerokość laminowanej powierzchni to 1,10m przy maksymalnej grubości laminowania 25mm.


Jet Mounter 44

http://www.drytac.com/finishing-equipment/jetmounter-jm44.html


Precyzyjne cięcie wydruków umożliwia nam trymer Keencut Sabre o szerokości 2m. Jest to połączenie użytkowania trymera z głowicą Practik z funkcjonalnością jaką daje aluminiowy stół roboczy, który stanowi doskonałą i precyzyjną podstawę. Trymer Sabre pozwala na cięcie materiałów nawet do 13mm grubości.


KeenCut Sabre

http://www.keencut.com/uk/products/cutter-bars/sabre.aspx

W związku z likwidacją naszych punktów mamy do sprzedania maszyny FUJI FRONTIER 350 oraz urządzenia do wywoływania filmów negatywowych FUJI FP363 i FP232B.
Informacji dotyczących maszyn udzielamy pod numerem telefonu
85 652 52 84